17.11.2020
Laiks stāstiem!

Novembris – salnas vai Mārtiņa mēnesis. Savukārt Mārtiņi ir vidus starp rudens un ziemas saulgriežiem, laiks kad jāmin mīklas, jāstāsta pasakas, teikas, spoku stāsti, vai interesanti atgadījumi.

 

10. novembrī Valkas novada Bērnu un jauniešu centrā “Mice” norisinājās Tālās Gaujmalas Stāstnieku konkursa “Teci, teci, valodiņa” pusfināls, kas kopā bija pulcinājis 14 jaunos stāstniekus no Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas, Ērģemes pamatskolas un Vijciema sākumskolas.  Šogad konkurss nenoritēja kā ierasts – klātienē, jo stāstnieku priekšnesumus žūrija vērtēja klausoties un skatoties iesūtītos video ierakstus.

 

Visi konkursa dalībnieki saņēma Mazā vai Lielā stāstnieka titulu. Savukārt Lielie stāstnieki - Kirils Grišankovs 3.b klase, Hārdijs Kristiāns Plūme 5.a klase, Elīze Kruglešova 6.b klase (visi Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija) un Laura Kondratjeva no Ērģemes pamatskolas 4. klases, kā arī Dižais stāstnieks 2019 Enija Loreta Dālberga (VJCĢ), pārstāvēs savu skolu konkursa finālā Rīgā 5. decembrī. Arī fināla konkursu žūrija vērtēs pēc iesūtītajiem video materiāliem.

 

Paldies visām skolotājām par ieguldīto darbu!

 

Informāciju sagatavoja:

Tija Bērtiņa,

Valkas novada BJC “Mice” izglītības speciāliste

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.