26.10.2021
Jaunieši Vidzemē aicināti uz tiešsaistes diskusiju par nākotni Eiropā

Katru dienu jauniešu organizācijas Latvijā, Eiropā un pasaulē palīdz veidot mūsu sabiedrību un stiprināt to, iesaistoties nozīmīgos politiskos procesos. Ir ļoti viegli atzīt, ka jaunatnes iesaiste tajos ir svarīga, bet daudz grūtāk to saprātīgi un jēgpilni organizēt. Otrdien, 2. novembrī plkst. 16.00 – 18.00, Vidzemes jaunieši un jauniešu organizācijas aicināti pievienoties tiešsaistes diskusijai par Eiropas nākotni un Vidzemes attīstību 2021.–2027. gadā. Sarunas laikā iepazīstināsim ar Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības programmu – mērķiem, prioritātēm, rīcībām –, diskutēsim un uzklausīsim radušās idejas un ierosinājumus.

 

Reģistrēties diskusijai iespējams ŠEIT.

 

Jaunieši Vidzemē un citviet Eiropā ieņem nozīmīgu lomu, radot un attīstot ar vien jaunus risinājumus dažādās jomās, tādēļ ir būtiski tikt sadzirdētiem arī politikas veidotāju aprindās. Jāatceras, ka  jaunietis ir nākotnes darba devējs, darba ņēmējs, profesionālis un ideju attīstītājs, tādēļ diskusijas mērķis ir iesaistīt un gūt atgriezenisko saiti tieši no šīs iedzīvotāju grupas. Sarunas ietvaros pieskarsimies tādām tēmām kā:

1) dabas ekosistēmas un resursi;

2) dzīves kvalitātes uzlabošana;

3) tautsaimniecības attīstība un izaugsme, pārveidojot saimniekošanas modeļus;

4) sadarbība un stipras organizācijas.

 

 

Pasākums tiek organizēts VPR Attīstības programmas 2021.-2027.gadam izstrādes un projekta „EUROPE DIRECT Vidzeme” komunicēšanas vajadzībām. Vidzemes plānošanas reģiona attīstības programma ir reģionālās politikas attīstības plānošanas dokumenti, kas kalpo kā vadlīnijas reģiona attīstības plānošanas dokumentu ieviešanā un reģiona vietējo attīstības plānošanas dokumentu izstrādei. VPR attīstības programma 2021-2027 tiek izstrādāta arī ar Apvārsnis 2020 projekta “PoliRural” atbalstu. EUROPE DIRECT Vidzeme darbību finansiāli atbalsta Eiropas Komisija.  

 

Kontaktinformācija saziņai: EUROPE DIRECT Vidzeme vadītāja Maija Rieksta, tālr. +371 26 099 521,  e-pasts: maija.rieksta@vidzeme.lv vai eiropassavieniba@vidzeme.lv

 

Mājas lapa: http://www.vidzeme.lv/lv/europe_direct_vidzeme
Facebook konts: https://www.facebook.com/EUROPEDIRECTVidzeme

 

Bezmaksas tālrunis saziņai ar EUROPE DIRECT centru (Briselē): 00800 67891011 (tikai no fiksētās tālruņa līnijas).

 

Informāciju sagatavoja: Marta Riekstiņa, sabiedrisko attiecību speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā, e-pasts: marta.riekstina@vidzeme.lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.