29.09.2014
Jaunieši tiksies ar vietējiem politiķiem

Piektdien, 3.oktobra vakarā, Valkas pilsētas kultūras nama mazajā zālē no plkst. 18:00 – 20:00 Valkas jaunieši tiek aicināti pavadīt laiku nedaudz netradicionālākā gaisotnē. Notiks programmas ‘Jaunatne darbībā’ projekta ‘Dodiet grožus jaunatnei!’ trešā aktivitāte – jauniešu tikšanās ar vietējiem politiķiem.
Šo divu stundu mērķis ir veicināt izpratni par jauniešu vietu pašvaldības darbā, par pašvaldības sniegtajām iespējām jauniešiem radoši izpausties un tikt nodarbinātiem, par ieguvumiem esot aktīvam jaunietim. Pasākuma programmā paredzētas dažādu Valkas, Valgas un Hummuli pašvaldību darbinieku vadītas sarunas un nodarbības. Nevajadzētu nodībīties un domāt, ka pasākums sastāvēs no garlaicīgām lekcijām – tieši pretēji, tiks izmantotas neformālās izglītības metodes un nodarbības vairāk būs diskusiju  formātā.
Pasākuma dalībnieki būs jauniešu gan no Valkas, gan no Valgas, gan no Hummuli pašvaldības Valgas apriņķī, tādēļ daļa pasākuma tiks vadīta angļu valodā. Šī ir lieliska iespēja izmantot savas angļu valodas zināšanas praksē, kā arī iegūt jaunus draugus mūsu tuvajos kaimiņos, kas ir arī mērķis rīkojot šo pasākumu kopā.
Tēja, kafija un uzkodas garantētas!
Uz pasākumu vēlams iepriekš pieteikties sūtot savu vārdu un vecumu uz tel.nr. 20342621.

Vilmārs Vesingi, Valkas Jauniešu domes prezidents

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.