11.09.2019
Izveidots buklets par bērnu tiesību aizsardzības likumu jauniešiem draudzīgā valodā

6.septembrī notika Bērnu tiesību aizsardzības likuma jauniešiem draudzīgā valodā atklāšanas pasākums. Bērnu tiesību aizsardzības likuma jauniešiem draudzīgā valodā atvēršanas svētkos piedalīsies vairāk nekā 150 skolēni no dažādām Latvijas skolām, kas piedalījās tiesībsarga izsludinātajā konkursā “Esi radošs - #RadiLikumu!”. Konkursa galvenais uzdevums bija izstrādāt Bērnu tiesību aizsardzības likuma pantus bērniem un jauniešiem draudzīgā valodā.

 

Konkursa ietvaros tiesībsargs saņēma darbus no 18 pamatskolu komandām un piecām vidusskolu komandām no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem. Skolēniem bija jāizpilda divi uzdevumi: jāpārveido noteikti Bērnu tiesību aizsardzības likuma panti bērniem un jauniešiem saprotamā un draudzīgā valodā un otrs – jāizveido radošs darbiņš video, komiksā vai citā interesantā formātā par kādu no bērnu tiesībām.

 

Tiesībsargs uzskata, ka dalība šādos konkursos palīdz jauniešiem vairot ne vien savas zināšanas un izpratni par savām tiesībām, bet arī izpaust savus talantus un parādīt to, kas viņiem ir svarīgs un aktuāls.

 

Buklets “Bērnu tiesību aizsardzības likuma jauniešiem draudzīgā valodā” atrodams ŠEIT.

 

 

Foto: tiesibsargs.lv

 

Pēc tiesībsargs.lv publicētajiem materiāliem informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Ivo Leitis

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.