19.11.2014
Izsludināta pieteikšanās skolēniem YFU Latvija apmaiņas gada stipendijām

YFU  jeb Youth For Understanding ir viena no lielākajām skolēnu apmaiņas programmām visā pasaulē. YFU Latvijas birojs izsludina daļējo stipendiju konkursu, kas dos iespēju trīs skolēniem doties apmaiņas gadā un uzsākt mācības vidusskolā ārzemēs jau 2015./16. mācību gadā.

 

Šogad YFU Latvija izsludina trīs daļējās stipendijas – apmaiņas gadam Vācijā, apmaiņas gadam Šveicē un apmaiņas gadam Somijā. Stipendija sedz pusi no apmaiņas gada programmas izmaksām.

 

 Pieteikties stipendijām tiek aicināti skolēni no visas Latvijas. Stipendijas pretendentiem jāatbilst šādiem kritērijiem:

Jābūt 9.–11. klases skolniekam/skolniecei (vecumā no 15 – 17 gadiem);

Jābūt labām sekmēm skolā;

Jābūt stiprai motivācijai vienu mācību gadu pavadīt kādā no šīm valstīm, lai iepazītu zemes kultūru, tradīcijas, cilvēkus un apgūtu vies valsts valodu;

Pretendentiem uz Vācijas un Šveices stipendijām jābūt vācu valodas priekšzināšanām.

Aizpildīta pieteikuma forma ( vai pieejama  mājaslapā);

Pagājušā mācību gada liecības kopija;

Motivācijas vēstule – kādēļ Tu gribētu doties apmaiņas gadā un vienu mācību gadu pavadīt ārzemēs?

 

Pieteikties aicinām ikvienu skolēnu, kas atbilst iepriekš minētajiem kritērijiem.

Lai pieteiktos stipendijām – līdz 1. decembrim uz YFU Latvija biroju (pa pastu uz adresi Kr. Valdemāra iela 14–5, Rīga, LV-1010 vai elektroniski uz adresi info[uz]yfu[punkts]lv) jāiesūta šādi dokumenti:

Stipendijas pretendentu atlasi veiks YFU Latvija komisija un labākos aicinās uz interviju klātienē. Ar visiem stipendiju kandidātiem YFU Latvija birojs sazināsies personīgi.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar YFU biroju – zvanot  uz 27706596vai rakstot uz info[uz]yfu[punkts]lv.

Plašāku informāciju par YFU Latvija apmaiņas programmām, iespējām doties apmaiņas gadā un piedāvātajām valstīm, kurās mācīties, var uzzināt mājaslapā www.yfu.lv vai sekojot YFU Latvija sociālajos tīklos Facebook un Twitter.

  YFU Latvija

Kr. Valdemāra iela 14-5, Rīga, LV – 1010

27706596, info[uz]yfu[punkts]lv

www.yfu.lv

Facebook: YFU Latvija

Twitter: YFU Latvija

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.