29.08.2014
Gaidāma spraiga cīņa "Ghetto Games" superfinālos

Jau šo sestdien, 30.augustā 11.novembra krastmalā ar „Ghetto Games” superfināliem ielu basketbola, florbola, futbola turnīros, kur cīnīsies šīs sezonas ranga specīgākās komandas par braucieniem uz Ņujorku, Nīderlandi un Zviedriju, noslēgsies „Ghetto Games” 6. sezona.

 

Sestdien, 30.augustā 11.novembra krastmalā visas dienas garumā no plkst.12.00 līdz 22.00 norisināsies superfināli starp „Ghetto Games” ranga labākajām komandām pamata sporta veidos, kur par vērtīgām balvām cīnīsies „Ghetto Basket”, „Ghetto Floorball” un „Ghetto Football” sporta disciplīnās, tai skaitā finālsacensības risināsies un būs vērojamas arī „Ghetto Dance” ielu deju sacensībās. Tostarp centrālajā laukumā visas dienas garumā norisināsies dažādas aktivitātes un konkursi Renāra Zeltiņa vadībā. Paralēli norisināsies aktivitātes ielu vingrošanā, armvrestlingā, galda futbolā, ekstrēmajos sporta veidos un īpašs jaunumus būs „Ghetto Jump&Fly” sadarbībā ar Latvijas Gumijlēcēju klubu, kur būs iespējams izmēģināt lēcienu no 10 m augstuma. Paralēli lielajiem turnīriem, norisināsies arī „Ghetto Football Panna 1:1” un „Ghetto Floorball 1:1” turnīri.

 

„Šajā sezonā kopā esam aizvadījuši 174 pasākumus ar 11 000 unikālajiem dalībniekiem, tai skaitā Ghetto Alianses rīkotie. Šis skaitlis ir liels ne tikai jums, bet arī mums. Starp sezonas lielākajiem pasākumiem noteikti jāizceļ Sprite Slam Dunk konkurss un Ghetto Games festivāls Ventspilī. Superfinālam krastmalā jābūt vēl jaudīgākam un ceram pārsteigt sabiedrību”, par nupat aizvadīto sezonu atklāj „Ghetto Games” līderis Raimonds Elbakjans.

 

Ielu basketbola turnīra „Ghetto Basket”, kur šajā sezonā kopā tika aizvadīti 100 turnīri, superfinālā piedalīsies 40 labākās sezonas ranga komandas, no tām 9 būs „Ghetto Alianšu” pārstāves. Spēcīgākās komandas tradicionāli cīnīsies par Andra Biedriņa balvu uz NBA spēli Ņujorkā. Paralēli norisināsies arī ierastais turnīrs ielu basketbolā. Liela daļa „Ghetto Basket” turnīri šogad norisinājās arī sociālā projekta „Es zinu, Tu to vari!” ietvaros, kur ikvienam ir iespēja izaicināt sevi un savus draugus, nofilmēt to un ievietot www.draugiem.lv/tutovari sadaļā, kura noslēgums tiek paredzēts 30.augustā pl.14.00 „Ghetto Games” superfināla laikā 11.novembra krastmalā. Ielu futbola turnīra „Ghetto Football” superfinālā par braucienu no Latvijas Futbola federācijas uz Nīderlandi, vērot UEFA EURO 2016 kvalifikācijas turnīra spēli, kur 16.novembrī Latvijas futbola izlase spēlēs pret Nīderlandi. Kopā “Ghetto Football” superfināla turnīrā cīnīsies 24 labākās ranga komandas no Rīgas, tai skaitā labākās komandas no „Ghetto Alianse” turnīriem. “Latvijas Futbola federācija jau trešo gadu pēc kārtas atbalsta Ghetto Football. Mūs ar Ghetto Family vieno kopēji mērķi un viena no komandām iegūs iespēju apmeklēt UEFA EURO 2016 kvalifikācijas spēli Amsterdamā 16. novembrī, kur spēlēs Latvijas izlase pret Nīderlandi. Ticu, ka ar to enerģiju, kas mīt Ghetto Games futbola komandās, mūsu Latvijas izlase izcīnīs uzvaru,” par Latvijas Futbola federācijas dāvāto braucienu vēsta tās pārstāvis Viktors Sopirins. Savukārt, „Ghetto Floorball” superfinālā 20 komandas cīnīsies par balvu no Latvijas Florbola savienības - iespēju doties uz pasaules florbola čempionāta spēli Zviedrijā. „ Viena no florbola komandām iegūs iespēju apmeklēt Pasaules florbola čempionāta Zviedrijā trīs spēles – divas no tām Latvijas izlases” savā uzrunā par Latvijas Florbola savienības dāvāto braucienu vēsta tās prezidents Ilvis Pētersons. No plkst.13.00 būs vērojamas finālsacensības „Ghetto Dance 2014”, kurās dalībnieki startēs “HipHop”, “Breakdance” un “House” deju stilos, lai cīnītos par braucienu uz ārzemju sacensībām no „Ghetto Family”. Dalībniekus vērtēs starptautiska žūrija no Baltkrievijas, Lietuvas, Krievijas un Latvijas. Tostarp norsināsies arī "Ghetto Dance Crew Challenge", kurā deju batlā komandas cīnīsies par 1000 EUR balvu fondu savai attīstībai. Fināli centrālajā laukumā būs vērojami no pl.18.00. Tiešraide būs vērojama no 11.novembra krastmalas centrālā basketbola laukuma no pl.13.00 līdz 18.00 Sportacentrs.com mājas lapā. Savukārt no pl.18.00 – Sportacentrs.com TV. Uzzināt vairāk par sporta veidiem un sekot līdzi aktuālakajai informācijai par pasākumu variet:

www.ghettofamily.com

www.twitter.com/ghettogames

www.facebook.com/ghettogames

www.draugiem.lv/ghettogames

 

Sakarā ar „Ghetto Games” sezonas noslēguma pasākuma norisi no piektdienas, 29.augusta plkst. 22.00 līdz svētdienas, 31.augustam, plkst.9.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Rīgā, 11.novembra krastmalā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.