31.07.2014
Aicina jauniešus uz piedzīvojumu pārgājienu

Aicinām jauniešus (13 – 18 gadi) no visiem Valkas novada pagastiem pieteikties pārgājienam 13. - 17. augustā, sākums Valkā, noslēgums paredzēts Kārķos.  Pieteikšanās pārgājienam līdz 10. augusta plkst. 17:00; nosūtot savu vārdu, uzvārdu, vecumu un tel. nr. uz e-pastu jaunatne[uz]valka[punkts]lv. Sīkāka informācija reģistrētajiem dalībniekiem tiks paziņota personīgi 11. augustā.

 

Pārgājiena mērķis ir veicināt jauniešu fizisko attīstību, popularizēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu un lietderīgi pavadīt brīvo laiku. Katru dienu mērosim noteiktu attālumu ar kājām, apskatot interesantas novada lauku teritorijas, pašiem gatavojot maltītes un veicot dažādus uzdevumus gan grupās, gan individuāli.

 

Dalība pārgājienā ir bez maksas. Pārtika un teltis tiks nodrošinātas no organizētāju puses. Jauniešiem jāparūpējas par ērtiem apaviem, apģērbu, guļammaisu un mugursomu, kurā būs jānes daļa no kopējā pārtikas daudzuma. Pārgājienā ir ierobežots dalībnieku skaits, tāpēc lūdzam, izturēties atbildīgi pret savu iespēju piedalīties.

 

Valkas novada jaunatnes lietu speciāliste Ilze Krastiņa (T.29472781)

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.