07.03.2018
Valkas skolēni saņem konkursa "100 darbi Latvijai" apbalvojumu

Šodien Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 6.b klasē – priecīgs notikums. Skolēni saņēma skolu konkursa „100 darbi Latvijai” apbalvojumu. Piemiņas balvas un “RIMI” gardumu grozu skolēniem pasniedza konkursa koordinatore Sandra Galgāne. Apbalvojumu skolēni saņem par ieceri izgatavot un Valkas pilsētas dīķī uzstādīt “Gulbju māju”. 

Vides darbu idejas tika iesniegtas „100 darbi Latvijai” skolu konkursa 1.posmā, kurā piedalījās vairāk nekā 700 1.-12.klašu audzēkņi.
Gadu no gada Valkā ierodas gulbju pāris, kas priecē gan pieaugušos, gan bērnus. Šie cēlie putni ir kļuvuši par visas pilsētas mīluļiem, un skolēni apņēmušies tiem radīt jauku mājvietu. Kopā ar pašvaldības speciālistiem un ornitologu veikts rūpīgs izpētes darbs un izstrādās profesionāls gulbju mājas – ligzdas makets.
Klases audzēkņi vecāku vadībā jau tuvāko nedēļu laikā ir gatava ķerties pie darba, lai gulbjiem būtu jaunas mājas.

 

Kopumā vides iniciatīvā “100 darbi Latvijai”, ko par godu Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadei īsteno atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums „ZAAO”, pieteikti jau vairāk kā 130 dažādi vides labiekārtošanas, izdaiļošanas un izglītības darbi. Par labajiem vides darbiem var uzzināt, kā arī savu darbu pieteikt var mājas lapā www.100darbilatvijai.lv. 


Papildus informācija: Līga Ivanova: 26464686, info[uz]100darbilatvijai[punkts]lv

  

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.