05.02.2019
Valkas Mākslas skolā atklāta mākslas studijas dalībnieku darbu izstāde

No 2019.gada 6.februāra Valkas Mākslas skolas skolā atklāta mākslas studijas dalībnieku darbu izstāde. Izstādē apskatāmas 15 autoru ainavu un kluso dabu gleznas  un  portretu zīmējumi -

ALEVTINA  KARPATS

VALENTINA  JERJOMINA

ŽANNA DUDZINSKA

INNA  STIBA

IEVIŅA  KORČINSKA

JUDĪTE  LIEPIŅA

AUSMA JŪGA

VERONIKA KUŠNARJOVA

VIIVE PIIR

KĀTLIN VŌSANURM

LĀSMA AGNESE BODNIECE

ANETE KAZAKA

KATRĪNA OTA

NIKS LĀCIS

GUNTA BRIEDE

 

Valkas Mākslas skolas studija savu darbību sākusi 1994.gadā. Darbības sākumā to apmeklēja vidusskolu audzēkņi, kas nevēlējās apgūt pilnu profesionālās ievirzes programmu, bet darboties tikai savam priekam. Turpmākajos gados studijā aizvien aktīvāk savas iemaņas papildināja mākslas skolas absolventi. No 2004.gada izteikti palielinājās dalībnieku  skaits,   studiju apmeklēja pāri par 50 dažāda vecuma interesentu gan no Valkas ,gan no Valgas pilsētām . Protams, dzīve ienes savas korekcijas mūsu plānos, darbošanās ne vienmēr ir tik noturīga , toties  šīs izstādes darbu autori ir mūsu studijas visneatlaidīgākie un ražīgākie mākslinieki.

 

Izstādē apskatāmo darbu klāsts ir bagātīgs un krāšņs. No katra darba izstaro suģestējošs krāsu spēks, kad neviļus nonāc pie atziņas - ne velti sievietei ir lemts radīt jaunu dzīvību, jo viņa spēj  jūtīgāk  redzēt,  vairot skaisto un  mīlestību.

 

Izstāde apliecina atzinumu -   tas kurš mīl, redz pasauli tā kā to DIEVS redz.

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.