16.03.2022
Valkā atkal skanēs Cimzes mūzikas dienas

Pēc divu gadu pārtraukuma pavisam drīz Valkā atkal skanēs Cimzes mūzikas dienas. Šogad iecerēti trīs lieli pasākumi, uz kuriem aicinām klausītājus:

 

29.martā plkst.16.00 J.Cimzes Valkas Mūzikas skolas zālē notiks komponista Māra Lasmaņa autorkoncerts. Koncertā skanēs dziesmas solo un ansambļu izpildījumā, un instrumentālie skaņdarbi. Jāpiemin, ka pirmo reizi mūzikas skolā skanēs klavieru skaņdarbi vienlaicīgi uz trīs flīģeļiem. Jaunums būs arī kamerorķestra uzstāšanās skolā. Koncerta programmā iekļauti arī vairāki pirmatskaņojumi.

 

31.martā plkst.12.00  norisināsies J.Cimzes starptautiskais instrumentālo duetu konkurss. Pašlaik notiek pieteikšanās konkursam. Interese par šo konkursu ir liela no visdažādākajām tuvām un tālām Latvijas mūzikas skolām.

 

1.aprīlī plkst.16.00 skanēs vienas no vislabākajām mūzikas skolām Latvijā, Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas audzēkņu koncerts. Šīs skolas pedagogi koncertprogrammas veido, parūpējoties par interesantiem, muzikāli augstvērtīgiem un emocionāli piesātinātiem priekšnesumiem.

 

Pēc garās ziemas un ilgā klusuma perioda aicinām apmeklēt koncertus, ļauties pavasarīgam dzīvespriekam un labam garastāvoklim, ko rada mūzika!

 

Informāciju sagatavoja:

Līga Veinberga,

J.Cimzes Valkas Mūzikas skolas direktore

 

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.