18.08.2017
Jauno audzēkņu uzņemšana J.Cimzes Valkas Mūzikas skolā

J.Cimzes Valkas Mūzikas skola gatavojas jaunajam mācību gadam: daļa bērnu jau agri pavasarī un vasaras sākumā izteica vēlēšanos uzsākt mācības Mūzikas skolā, arī skolotāju kolektīvam sagaidāms papildinājums. Darbu mūzikas skolā pēc Mūzikas akadēmijas absolvēšanas uzsāks pianiste Zane Alksnīte. Ja tikai būs interesenti, tad mūzikas skolā šogad būs iespēja mācīties klarnetes spēli. Gatavību divas reizes nedēļā uz Valku braukt ir izteicis klarnetists Valdis Drulle, ko pazīstam kā profesionālu orķestru mūziķi un pasniedzēju Siguldas mūzikas skolā Baltais flīģelis, savukārt valcēniešiem viņš plašāk pazīstams kā profesionālā pūtēju kvinteta “Ziemeļlatvijas kameransamblis” vadītājs.

 

2017./2018. mācību gadā ir plānoti vairāki jaunievedumi bērnu sākotnējā vispārējās muzikālās un instrumentu apmācības jomā.

 

Jaunajam mācību gadam vēl ir iespēja pieteikties, un uzņemšanas procedūra notiks 23; 24. un 25. augustā no plkst.16.00 līdz 18.00 Jāierodas vecākiem ar bērniem, līdzi ņemot dzimšanas apliecību. Sagaidām bērnus sākot no 5 – 6 gadu vecuma, septiņgadniekus, un arī vecākus bērnus, ja tie nolēmuši pievērsties pūšaminstrumentu vai akordeona spēlei.

 

Gaidām bērnus ne tikai no pilsētas, bet arī no laukiem, jo pašvaldība, ja tikai būs gribētāji, transportu uz mūzikas skolu nodrošinās. Laba pieredze un sadarbība šajā ziņā ir izveidojusies ar Vijciema pagastu un pamatskolu.

 

Uz tradicionālo mācību gada svinīgo sākumu J.Cimzes Valkas Mūzikas skolā audzēkņus un vecākus aicinām 31. augustā pl.12.00.

 

Lai mums kopā veiksmīga sadarbība!

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas J.Cimzes Mūzikas skolas direktore

Līga Veinberga

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>