11.04.2018
Organizēs nacionālo jauno profesionāļu meistarības konkursu "SkillsLatvia 2018"

Valsts izglītības attīstības aģentūra 2018. gadā no 25. līdz 26. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā (Ķīpsalas iela 8, Rīga) organizēs nacionālo jauno profesionāļu meistarības konkursu SkillsLatvia 2018.

Ar moto “Uzvar darītājs!” nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2018 sacentīsies 118 dalībnieki no 31 Latvijas profesionālās izglītības iestādes 18 dažādās nominācijās. Lai noskaidrotu labākos jaunos profesionāļus, konkursanti divu dienu garumā demonstrēs savas prasmes, veicot nozares ekspertu sastādītus darba uzdevumus. Apmeklētājiem būs iespēja vērot jaunos profesionāļus, sacenšoties tādās nominācijās, kā piemēram, skatlogu dizains un noformēšana, tērpu dizains, frizieru darbi, restorānu serviss, smago spēkratu remonts un apkope, mobilā robotika un daudzas citas.

 

Aicinām Jūs savās skolu mājaslapās izvietot informatīvos plakātus, kā arī kustīgos gif baneros. Pielikumā šiem baneriem ir dažādi izmēri, variet izvēlēties to, kas ir piemērotāks Jūsu mājaslapas izmēriem. Kā aktīvo saiti gif banerim var ievietot uz šo VIAA mājaslapas sadaļu: http://viaa.gov.lv/lat/skillslatvia/skillslatvia/skillslatvia2018/ Šajā sadaļā tuvāko dienu laikā būs plašāka informācija par konkursu, dalībniekiem un iespējām apmeklētājiem.

Savukārt informatīvo plakātu izdrukāt un izvietot pie informatīvā dēļa, lai audzēkņi redz šo informāciju un var apmeklēt šo pasākumu.

Paldies jau tām skolām, kuras jau ir pieteikušas savu dalību, kā arī aicinām pārējos, kuri vēl apsver iespēju apmeklēt pasākumu, pieteikties https://ej.uz/Skills_aptauja

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Udrase

Informācijas un karjeras atbalsta departamenta

Karjeras atbalsta nodaļas eksperte

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.