12.08.2020
Kā pareizi kāpt uz grābekļiem jeb Laimes projekti Valkas novadā

Nodibinājums "Health Institute" aicina Valkas novada iedzīvotājus uz bezmaksas mācībām datorprasmju apgūšanai.

 

Piemērs, kurā izskaidrots viens no Health Institute Laimes projektiem Valkas novadā.

 

Ģimenei nepieciešams jauns, jaudīgs dators. Ģimene to var iegūt ar dažādiem paņēmieniem (paradumus, ko ieaudzina sabiedrība): *paņemt kredītu bankā un iegādāties veikalā, *nopelnīt naudu un nopirkt, *aizņemties no kaimiņiem, *lūgties, *prasīt, *žēloties, *sūdzēties, *u.c.


Health Institute piedāvā Tavai ģimenei šādu ceļu - noslauki putekļus no sava lietotā datora, atrodi mūs tīmekļa vietnēs http://healthinstitute.mozello.lv un piesakies bezmaksas mācībām sadaļā “Pieteikties” (“Pieteikties mācībām Linux Centrā”). Pieteikties var no jebkura datora, kuram ir interneta pieslēgums, arī bibliotēkās.


Gadījumā, ja Tev nav lietota datora, to Tu varēsi iemācīties salikt no detaļām. Mācības gan mazliet ievilksies, bet par to sevišķi uztraukties nevajag, kopīgiem spēkiem to nokārtosim, jo Health Institute paspārnē darbojas Linux Centrs (apskaties to tīmekļa vietnē 
http://linux.mozello.lv). Mācību rezultātā tu saņemsi ne tikai paša konstruētu datoru, bet arī Health Institute Sertifikātu par sistēmisku datoru lietošanas prasmju apguvi, datoru vadību un drošību.

 

"Laime nav kaut kas gatavs. Tā nāk no tevis paša padarītā. Laime dodas rokā tikai gudriem cilvēkiem.
Mācies pie mums. Mācies kopā ar mums. Mācies labāk par mums. 
Mācies uzkāpt uz grābekļa pareizi"
- Health Institute valdes priekšsēdētājs, pedagoģijas doktors Aivars Lasmanis
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.