04.09.2020
Jaunajā mācību gadā turpināsies programma “Latvijas skolas soma”

Programmā „Latvijas skolas soma” arī turpmāk izglītības iestādēm būs pieejams valsts finansējums pasākumu ieejas biļešu iegādei, maksai par pasākuma norises pakalpojuma nodrošināšanu, kā arī transporta izdevumiem izglītojamo un pavadošo personu nokļūšanai uz pasākuma norises vietu un atpakaļ. 

 

Programma “Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana Latvijas izglītojamiem. Tā sniedz iespēju ikvienam mūsu valsts izglītojamajam klātienē izzināt un pieredzēt mācību programmā ietvertās Latvijas dabas un kultūras vērtības, kā arī iepazīt zinātniskos sniegumus un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

 

Programmas mērķis ir nodrošināt Latvijas skolas vecuma bērniem un jauniešiem valsts garantētās izglītības iegūšanas ietvaros iespēju klātienē pieredzēt Latviju, izzināt un iepazīt Latvijas vērtības, kultūrtelpu un attiecības dinamiskā un jēgpilnā darbībā, tādējādi spēcinot piederības sajūtu un valstisko identitāti.

 

Programmas norises var īstenot vietājās pašvaldības teritorijā (skolā, kultūras centrā, muzejā u.tml.) vai arī dodoties izbraucienos uz norises vietu (teātros, koncertzālēs u.tml.).

 

Piešķirtais valsts finansējums  7 euro uz vienu izglītojamo jāizmanto par 2020/2021.mācību gada 1.semestri līdz šā  kalendārā gada beigām.

 

Ar programmas pasākumu, aktivitāšu piedāvājumu var iepazīties: https://lv100.lv/programma/latvijas-skolas-soma/

 

Informāciju sagatavoja:

Līga Lāne,

Valkas novada domes

Kultūras darba organizatore

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.