17.04.2018
Izvērtē Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas konkurētspēju

Šodien Valkas novada Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļa Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā kopā ar mūžizglītības un kultūras institūtu “VITAE” veic izglītības iestādes ārējo mācības procesu kvalitātes vērtēšanu.

“Izvērtējam mācību iestādes stiprās puses, attīstības iespējas, mācību stundu efektivitāti un izmantotās didaktikas pieejas mācību procesā”, stāsta Izglītības un kultūras daļas vadītājs Aivars Ikšelis.

“Mums ir jānoskaidro mūsu skolas konkurētspēja Vidzemē. Kopumā tiks izvērtētas 12 stundas skolā. To veic apmācīti pedagogi ar lielu pieredzi, no Cēsīm, Rīgas un Jūrmalas”.

Šāda izvērtēšana ir notikusi jau 50 skolās Latvijā. Pēc desmit dienām nodaļa saņems rakstisku skolas izvērtēšanas analīzi.

“Gribam, lai ģimnāzija uz Vidzemes fona izceltos, lai būtu arī ārējais ekspertu vērtējums. Uz nākamo izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdi nodaļa būs sagatavojusi Valkas novada Izglītības attīstības programmu 2018.-2020. gadam”, skaidro A.Ikšelis. “Vērtēšana palīdzēs saprast, vai pedagogi ir gatavi jaunajām kompetencēm, vai izglītības iestādē ir labs metodiskais darbs, un pie kā vēl jāpiestrādā”.

 

Informāciju sagatavoja: Zane Brūvere - Kvēpa

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.