28.02.2018
Izskan “Balsis 2018” 1. kārta

Neskatoties uz īsti ziemīgu rītu, kad sals “knieba” degunā un vaigos, gaiss ārā skanēja, saulīte spīdēja un putnu balsīs jau varēja saklausīt pavasari, Valkas novada Bērnu un jauniešu centrā “Mice” 26. februārī vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2018” kopā pulcināja septiņus dziedošus kolektīvus no Valkas un Strenču novadu skolām.  Konkursa jaunākajā grupā dalību pieteica četri kolektīvi, bet vidējā grupā – trīs kolektīvi. Vokālo ansambļu sniegumu vērtēja zinoša žūrija, kurā darbojās ikdienā ar mūziku saistīti cilvēki – Jāņa Cimzes Valkas mūzikas skolas skolotāja Jeļena Šutoviene, Strenču mūzikas skolas direktore un skolotāja Ralda Ziemule un Smiltenes BJIIC direktore un skolotāja Inga Sīmane.

 

Konkursa rezultāts patiesi iepriecinošs – 5 kolektīvu izpildījums tika novērtēts ar augsto 1. pakāpi, kas vienlaikus deva tiesības dalībai konkursa “Balsis 2018” otrā kārtā, kas notiek kultūrvēsturiskajos novados. Vidzemes novada konkurss notiks 6. martā Limbažos.

 

Paldies skolotājām Inesei Lečmanei ( J. Cimzes Valkas mūzikas skola), Inārai Vītolai ( Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija), Inesei Niklavičai (Strenču Mūzikas skola un Strenču novada vidusskola) un Jeļenai Tēraudkalnei (Strenču novada VS Sedas filiāle) par ieguldīto darbu kolektīvu sagatavošanā konkursam.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Tija Bērtiņa

Valkas novada BJC “Mice” izglītības speciāliste

 

foto: T.Bērtiņa

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.