23.04.2018
Vides objektu un mākslas darbu izstāde - konkurss "Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās"

Šajā mācību gadā Valsts izglītības satura centrs organizē vides objektu un mākslas darbu izstādi – konkursu "Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās". Konkursa mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu interesi par Latvijas dabu, tās daudzveidību un saglabāšanu, kā arī rosināt veidot vides objektus un ārējā vidē eksponējamus mākslas darbus. 

 

Konkurss noslēgsies ar laureātu darbu ekspozīciju, kas tiks izvietota un atklāta 2018. gada 17. maijā Mazmežotnes muižas parkā un būs apskatāma visu vasaru. Noslēguma izstādei darbi tika izraudzīti konkursa 2.kārtā pēc konkursa dalībnieku iesūtītajām darbu fotogrāfijām. 

 

No Valkas novada 2. kārtai tikai izvirzīti Valkas novada BJC “Mice” floristikas pulciņa “Mazais florists” darbs “Pavasara noskaņai” (autori Katrīna Burova, Kristīne Kurmejeva, Samanta Ozoliņa, skolotāja Rudīte Gromule), Ozolu sākumskolas amatu pulciņa darbs “Dzīvības aizsākums” (skolotāja Ligita Ziemiņa) un Ērģemes pamatskolas dizaina darbnīcas vides objekts “Liekam, liekam, saliekam...” (autori Keita Kazaka un Sintija Jaunozola, skolotāja Gunta Pavārnieka).

 

Starp 115 laureātu darbiem no visas Latvijas, kas tiks izstādīti Mazmežotnes muižas parkā, visu vasaru būs skatāms arī Ērģemes pamatskolas dizaina darbnīcas veidotais vides objekts.

 

Apsveicam meitenes un skolotāju ar panākumiem!

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Tija Bērtiņa

Valkas novada BJC “Mice” izglītības speciāliste

 

 

 

 

  

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.