16.03.2018
Top Starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award videomateriāls

 

Valsts izglītības satura centrs ir Edinburgas hercoga Starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award īstenotājs Latvijā un vēlas izveidot videomateriālu par Award atpazīstamību Latvijā. Šajā materiālā ir plānots “iemūžināt” 12 dalībnieku stāstus par darbošanos programmā Award, un nofilmēt viņus savā ierastajā vidē, veicot kādu no programmas jomām – fiziskā aktivitāte, labais darbs, jaunās prasmes. Award videovizītkartes materiāls būs paredzēts ievietošanai Award mājaslapā un Facebook lapā, kā arī programmas Award atpazīstamības veicināšanai. Šo materiālu Award vadītāji varēs izmantot, uzrunājot potenciālos programmas dalībniekus.

 

Arī Valkas Award vienības meitenes, zelta līmeņa programmas realizētājas Enija Stahovska un Kitija Bergholde, atsaucās uzaicinājumam un pieteicās šim projektam. Projekta grupa izvērtēja visus Latvijas awardiešu iesūtītos pieteikumus un starp 12 “laimīgajiem” iekļuva arī Valkas awardiete Kitija Bergholde. Videomateriālā iefilmētā Kitijas aktivitāte būs jaunās prasmes – bungu spēles apgūšana (jomas treneris Keitija Ontensone), realizējot sudraba līmeņa programmu.

 

Un tā 14. martā Valkas novada Bērnu un jauniešu interešu centrs “Mice” bija pārvērties par nelielu filmēšanas laukumu - te viesojās Award projektu vadītāja Līvija Uskale un  jaunie mediju talanti Artūrs un Marta no kompānijas Young Media Sharks, lai sāktu darbu pie videomateriāla veidošanas. Marta intervēja Kitiju, bet Artūrs to visu filmēja. Filmēšanas process bija interesants, brīvs un radošs, tajā iesaistījās visi klātesošie. Jāatzīmē, ka Valka bija pirmā pietura trīs dienu garajā filmēšanas maratonā.

 

Galerijā neliels ieskats filmēšanas procesā.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Tija Bērtiņa

Valkas Award vienības vadītāja

Top Starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award videomateriāls
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.