05.02.2019
Gatavojamies 40. Cimzes mūzikas dienām

Patiešām, jau aiz muguras 39 pavasari, kad Valku pieskandinājušas Cimzes mūzikas dienas. Sagaidot 40. pavasari, jubilejas reizi, esam domājuši, kā veidot Cimzes mūzikas dienas, lai katrs mūzikas mīļotājs varētu atrast sev tīkamu pasākumu.

 

  • 21. martā plkst.17.30 notiks Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas studentu koncerts, kurā dzirdēsim dažādu mūzikas stilu skaņdarbus daudzveidīgu mūzikas instrumentu izpildījumā. Informējam, ka koncertā piedalīsies uzlecošā zvaigzne saksofonists Aigars Raumanis, Mūzikas akadēmijas un LNT gada balvas 2018. ieguvējs. Viņš Valkas Mūzikas skolā jau koncertēja 2018. gada oktobrī.
  • 27. martā plkst.10.00 uz semināru „Pedagogs – audzēknis, motivācija – komunikācija” tiek aicināti Vidzemes mūzikas skolu skolotāji un arī visi Valkas novada mūzikas skolotāji. Lektors Bolderājas mākslas un mūzikas skolas direktors Artūrs Cingujevs – izcils pianists, ieguvis atpazīstamību pasaulē un guvis arī izcilu izglītību pie pasaulē atzītiem mūziķiem.
  • 27. martā semināra dalībniekiem koncertu sniegs J.Cimzes Valkas Mūzikas skolas audzēkņi.
  • 28. martā plkst.12.00 notiks Jāņa Cimzes starptautiskais instrumentālo kvartetu festivāls. Dalībniekus gaidām no visas Latvijas, arī Igaunijas un Lietuvas.

 

 

Informāciju sagatavoja:

J.Cimzes Valkas Mūzikas skolas

Direktore Līga Veinberga

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.