12.10.2018
EPALE aicina uz video semināru “Efektīvs ieraksts sociālajos tīklos”

Turpinot izglītojošu lekciju ciklu par virtuālo komunikāciju, Eiropas pieaugušo izglītības elektroniskā platforma EPALE 12.oktobrī no pulksten 10.00 līdz 12.00 aicina uz video semināru “Efektīvs ieraksts sociālajos tīklos”.

Semināru vadīs  Mārtiņš Daugulis, Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmas vadītājs un Latvijas Ārpolitikas institūta pētnieks.

Kurus sociālos tīklus izvēlēties, lai rakstītu par profesionālām tēmām, un kā veidot viegli uztveramus tekstus, kas ieinteresē un piesaista sekotāju? Lai sniegtu atbildes uz šiem jautājumiem, semināra pirmajā daļā tiks analizēti populārākie sociālie tīkli saistībā ar komunikāciju, kas skar pieaugušo izglītību. Dalībnieki gūs ieskatu par lielākajām sociālo tīklu lietotāju grupām un to sasniedzamību, kā arī papildinās zināšanas par izvēlētā komunikācijas stila atbilstību  ziņas saturam un plānotajai mērķauditorijai.

Video semināra noslēdzošā stunda būs veltīta blogu un ziņu ierakstu veidošanai, analizējot tipiskākās kļūdas, ko mēdzam pieļaut, veidojot sociālo tīklu ierakstus un publicējot attēlus.

Vebināra gaitā dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus lektoram.

Video semināram “Efektīvs ieraksts sociālajos tīklos” jebkurš dalībnieks varēs pieslēgties, sekojot saitei http://www.leta.lv/onair/embed/b:izm  , vai arī vērojot tiešraidi Izglītības un zinātnes ministrijas mājas lapā www.izm.gov.lv .

 

ES pieaugušo izglītības elektroniskā platforma EPALE Latvijā tiek attīstīta Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” ietvaros.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daina Jāņkalne,

IZM Erasmus+ projekta

"EPALE Nacionālais atbalsta dienests”

komunikācijas koordinatore

daina.jankalne@izm.gov.lv

67047862

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.