04.07.2017
Aicina uz sadancošanās koncertu "Starp ziediem, bitēm un ogām"

Kārķu tautas nama dāmu deju grupa “Vēl ziedam” pastāvēšanas 7 gados ar savām dejām papildinājusi koncertus dažādās novados, bet šoreiz iepazītie kolektīvi ciemosies Kārķos.

 

Sestdien, 8. jūlijā plkst. 18.00 grupas dalībnieces aicina visus uz sadancošanās koncertu “Starp ziediem, bitēm un ogām”. Tajā piedalīsies 12 deju grupas no Alojas, Vilzēniem, Staiceles, Smiltenes, Valmieras, Brantiem, Valkas, Raiskuma, Mazsalacas un Sēļu muižas.

 

Pasākuma viesiem no plkst. 14.00 būs iespēja: iepazīties ar Kārķiem (ekskursija apm. 1 stundu); iziet “pierakstīšanās procedūras” caur ziediem, ogām un medu; iemēģināt Dabas koncertzāles deju grīdu un papildināt koncertu, demonstrēt pašgatavotu ogu vācelīti un saņemt specbalvu; pastrebt zupu no Lielā katla un, protams, arī izballēties mūziķa Aivara Lūša deju ritmos.

 

Visi, kuri vēlas skaisti un aktīvi pavadīt “omīšu” gadus, nāciet, vērojiet un piedalieties kopā ar bērniem un mazbērniem. Šeit viss notiek – dāmas zied puķes, sārti vaigi kā ogas un smaids lipīgs kā medus!

 

 

Informāciju sagatavoja

Kārķu tautas nama vadītāja

Dace Pieče

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>