07.06.2016
Tradicionālā Rūjienas velobrauciena dalībnieki iepazīs Kārķu pagastu

 Svētdien, 12. jūnijā notiks 15. reizi tradicionālais Rūjienas velobrauciens, kura galamērķis būs iepazīt Kārķu pagasta dabas un kultūrvēstures vērtības.

 

Sākot jau no Valkas novada robežas, tiks iepazīti valsts mēroga dižkoki – Liģukroga dižliepa, Bērtuļu dižvīksna un Strautmaļu dižliepa. Pēc tam iecerēts apskatīt Kārķu baznīcu, Lustiņdruvas taku un tad ceļš vedīs uz Spiģu alu. Pie Sedas upes dalībniekus gaidīs pusdienu zupa, kuru vārīs Rūjienas novada domes priekšsēdētājs Guntis Glatkins un Kārķu pagasta pārvaldes vadītājs Pēteris Pētersons.

 

Dalība velobraucienā bezmaksas. Pašiem jāparūpējas par sava divriteņa tehnisko stāvokli un piemērotu apģērbu, kā arī noderēs ūdens un labs noskaņojums. Rūpējoties par drošību, brauciena priekšpusē brauc policijas mašīna, bet noslēgumā tehniskās palīdzības autobuss. Pēc iepriekšējo gadu pieredzes brauciena dalībnieku skaits ir aptuveni 100 cilvēku. Brauciena maršrutu klāj 12 km zemes ceļš, savukārt pārējos 40 km - asfalta segums.


Aicinātas ģimenes ar bērniem un draugiem, vecāka gada gājuma pārstāvji un ikviens, kam ir vēlme izkustēties un pavadīt laiku patīkamā sabiedrībā! Velobrauciena sākums pulksten 10.00 pie Rūjienas vidusskolas. Braucienam var pievienoties jebkurā posmā. Aptuvenais laiks Kārķu baznīcā pulksten 12.00 – 12.30. Sīkāka informācija 29464888 (Guna Ķibere), 26068289 (Sandra Pilskalne)

 

Tīna Pētersone

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.