29.09.2015
Kārķu pagasta senioru dāmu deju grupa aicina uz koncertu ,,Pieci gadi dancot gāju”

Pirms 5 gadiem Kārķu tautas namā kopā sanāca 8 pagasta sievas, lai dibinātu deju kolektīvu. Tā kā bija  vēls rudens, dārzos ziedēja vēlziedes, sievas ierosināja kolektīvam dot nosaukumu “ Vēl ziedam”. Un tā viņas zied un dejo joprojām, nu jau 12 dalībnieces. Zied ar savu smaidu, līksmību, jokiem, dažreiz strīdiem, ar mainīgiem tērpiem, ar 36 jaunrades dejām, dančiem un

“ šoviem”. Kopā ne tikai dejo, bet arī brauc ekskursijās, pieredzes apmaiņa s braucienos, kopā atzīmē svētkus un jubilejas. Ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu kolektīvs ticis pie jauniem tērpiem, deju kurpēm.

Kuplināt jubilejas koncertu 10. oktobrī Kārķu tautas namā  aicināti draugu kolektīvi no Valkas, Vijciema, Naukšēniem, Ērģemes, Pārgaujas novada. Ar savdabīgām jaunrades dejām uzstāsies deju grupa “ Kurpes ” no Rīgas. Diemžēl tautas nama telpas ir par mazām, lai uzaicinātu visus draugu kolektīvus, tomēr jubilāres cer, ka koncerts izdosies jauks un interesants.

Uz koncertu plkst. 18.00 aicināti visi! Ja nāksiet, noteikti paņemiet līdzi kaimiņu, lai nesēž mājās, jo pēc koncerta būs saviesīgs vakars ar dančiem un cienastu koncerta dalībniekiem un draugiem, bet no plkst. 23.00 dejās varēs pievienoties visi pārējie, kuri vēl nav aizgājuši gulēt. Par lustīgu dancošanu rūpēsies “ Laimīgais provinciālis”.

Lai ziedam visi! Rudens ir tikai sācies!

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.