08.11.2017
23.novembrī «Atbalsta diena» Kārķu tautas namā

Ikviens interesents laipni aicināts 23.novembrī no plkst.14:00 līdz plkst.17:00 uz tasi tējas Kārķu tautas namā, lai ar sarunām, diskusijām un praktisku darbošanos meklētu atbildes uz jautājumiem, kas dažādos vecuma posmos ir aktuāli mums katram:

  • kā atpazīt ikdienā sastopamās krīzes situācijas,
  • kā tās uzveikt, nenodarot pāri savai veselībai,
  • kā dzīvot emocionāli pozitīvi jau šodienā!

 

Ar interesentiem tiksies:

  • mākslas terapeite Iveta Jermolājeva – kura ieguvusi maģistra grādu veselības aprūpē, mākslas terapeita profesionālo kvalifikāciju un šobrīd darbojas kā mākslas terapeite SIA “Betas Nams” Cēsīs, kur strādā ar klientiem gan individuāli, gan grupās: traumatiskas pieredzes gadījumos, emocionālo traucējumu gadījumos, bērniem ar uzvedības problēmām un ar stresa radītiem neirotiskiem traucējumiem. No 2008.gada viņa ir arī Latvijas Mākslas terapijas asociācijas biedre un regulāri piedalās tālākizglītošanās semināros, starptautiskās konferencēs, pašizaugsmes grupās, pašterapijā un supervīziju apmeklēšanā. No 2012.gada darbojas Cēsu Bērnu un jauniešu centrā un biedrībā “Youth for City – City for Youth” (biedrs, projektu vadītāja).
  • geštaltterapeite – psihoterapeite Aija Baha-Velvele, kura šobrīd ir smilšu spēles terapeite – no 2009.gada strādā privātpraksē Cēsīs kā psihoterapeite ar pieaugušajiem un no 2014.gada arī ar bērniem, izmantojot smilšu spēļu terapijas metodi. No 2009.gada darbojas Latvijas Psihoterapeitu Biedrībā, Latvijas Geštalta Asociācijā, ir arī Eiropas Psihoterapeitu Asociācijas, Eiropas Geštaltterapijas Asociācijas un Latvijas Smilšu Spēļu Terapijas biedre.

 

Eiropas Sociālā Fonda projekta «Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valkas novadā» (id.Nr.9.2.4.2./16/I/035) pasākuma “Atbalsta diena” ietvaros būs lektoru teorētisks skatījums par kopējo “Atbalsta dienas” tēmu, iekļaujot piemērus no prakses un dzīves, praktisks uzdevums klātesošajiem savas dzīves mērķu izvirzīšanai, kā arī neliels teorētisks ieskats dzīves krīzēs un to pārvarēšanā, t.sk. pusmūža krīzes cēloņiem un pārvarēšanai un nepieciešamība jaunu mērķu izvirzīšanai.

 

Ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja aprunāties ar iepriekš minētajiem speciālistēm arī individuāli (speciālisti sniegs ekspreskonsultācijas), kā arī iedzīvotāji varēs saņemt informāciju, kur vērsties pēc palīdzības dažādās dzīves situācijās.

 

Laipni aicināti!

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Zariņa

Valkas novada domes

Sabiedrības veselības organizatore

 


Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.