24.08.2017
Valkas Mākslas skola sākusi gatavoties jaunajam mācību gadam

Strauji tuvojas nākamā mācību gada sākums. Tieši tāpāt kā citas skolas arī Valkas Mākslas skola sākusi gatavoties jaunajam mācību gadam. Audzēkņu pieteikšanās noritēja jau mācību gada beigās un turpinās katru darba dienu no plkst. 9.00 – 17.00. 

 

VALKAS MĀKSLAS SKOLĀ /VALKĀ, BEVERĪNAS IELĀ 5

Aicinām visus interesentus pieteikt jaunos audzēkņus līdz šā gada 30.augustam. 

Lai iestātos mākslas skolā, vecākiem jāiesniedz bērna dzimšanas apliecības kopija un jāuzraksta iesniegums, atsevišķos gadījumos nepieciešama ģimenes ārsta izziņa/sīkāka informācija skolā/.

 

Audzēkņi līdz 9 gadu vecumam tiek uzņemti sagatavošanas klasēs, bet audzēkņiem, kuri jau sasnieguši 9- 10 gadu vecumu  būs iespēja apgūt profesionālās ievirzes mākslas izglītības programmu 1.kursā. Vecāki audzēkņi tiek uzņemti ar iestājpārbaudījumiem atbilstoši savam vecumam noteiktās grupās vai ir arī iespēja apmeklēt mākslas studiju - apgūstot zīmēšanu, gleznošanu, veidošanu, kokapstrādi un zīda gleznošanu. Studijā tiek aicināti pieteikties arī pieaugušie/vecumam nav ierobežojuma/.

 

Pirmā tikšanās un svinīgā mācību gada iesākums Valkas Mākslas skolā būs 31.augustā. Pulksten 14.00 pie Valkas Mākslas skolas Jūs sagaidīs pedagogu kolektīvs, lai sveiktu ar jaunā mācību gada iesākumu, pēc tam vecāki un skolas audzēkņi tiks iepazīstināti ar skolas darbības virzieniem, audzēkņiem izsniegti jaunie stundu saraksti.

 

Šajā dienā visiem audzēkņiem un viņu vecākiem būs lieliska iespēja aplūkot Rūjienas Mākslas skolas audzēkņu veikumu brīnišķīgā izstādē “Laikmeti “. Izstādes ekspozīciju pamatā veido lielformāta tušas zīmējumi un dažādās citās tehnikās veikti radošie darbi. 

 

 

Mīļie vecāki, neatlieciet uz pēdējo brīdi, mēs gaidam jaunos audzēkņus ! 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.