21.11.2012
Gaida saimniekus

21.novembrī Valkas novada domes dzīvnieku patversmē „Nagliņas” ievietots apmēram 7 gadus vecs suņu puika, jauktenis, kas klaiņoja pa Rūjienas ielas mikrorajonu pie PII „Pasaciņa”.

Saimniekus gaida arī 20.novembrī uz ceļa Valka – Smiltene noķerts apmēram 2 – 3 gadus vecais, ļoti kustīgais suņa puika, jauktenis. Tāpat pēc savām mājām ilgojas 8.oktobrī Valkā, Smilšu ielā atrastais apmēram 4 – 5 mēnešus vecais, maza auguma kucēns un augusta beigās Valkas pagasta „Aliešos” noķertā, pūdelim līdzīgā, apmēram 5 – 6 gadus vecā suņu meitene, jauktene.

Atgādinām, ka par visiem klaiņojošiem vai bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušajiem dzīvniekiem, iedzīvotājiem ir jāziņo pa telefonu 26127430 dzīvnieku ķērājam Vitālijam Luguzim, kurš, izvērtējot situācijas bīstamību, iespējami ātrākā laikā izbrauks uz dzīvnieka atrašanās vietu.

Dzīvnieka īpašnieks 14 dienu laikā savu dzīvnieku var saņemt, sedzot visus izdevumus, kas saistīti ar tā ķeršanu, transportēšanu un uzturēšanu. Suņa vai kaķa īpašniekam jāuzrāda dzīvnieka vakcinācijas apliecība, bet daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem – arī čeks par dzīvnieku turēšanas nodevas samaksu. Ja 14 dienu laikā dzīvnieka īpašnieku nebūs izdevies atrast, patversmei ir tiesības dzīvnieku atdot citai personai. Saņemot savu jauno mīluli, ir iespēja ziedojuma kārbā atstāt naudu dzīvnieku barības iegādei, kas ļaus pēc iespējas ilgāk paturēt dzīvniekus patversmē un meklēt tiem jaunus saimniekus.

Papildus informācija
Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja Inese Vehi, 64722503

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.