07.10.2019
Publicēts videostāsts par zirgu saimniecības īpašnieci Lauru Buili Valkas novadā

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par zirgu saimniecības īpašnieci Lauru Buili Valkas novadā: https://tuesi.lv/pareizais-cels/.

 

“Zirgs ir fantastisks dzīvnieks - liels, skaists, grudrs un mīl cilvēku. To, ko tu ieliksi zirgā, viņš tev dos pretī. Ja zirgā ieguldīsi mīlestību, darbu un uzticēšanos, tad to pašu dubultā saņemsi atpakaļ,” ir pārliecināta zirgu saimniecības īpašniece un zirglietu izgatavotāja Laura Buile Valkas novadā.

 

“Tas ir mans hobijs. Es daru to, ko es mīlu. Man ļoti patīk pucēt savus zirgus. Viņiem ir visskaistākie iemaukti un vislabākie segli. Man patīk, ka zirgs jūtas komfortabli un izskatās skaisti,” stāsta Laura.

 

“Mēs ar vīru gribējām dzīvot maksimāli dziļi laukos. Mēs esam tālu no sabiedrības, bet liela nozīme ir harmonijai, dzīvniekiem un dabai, kas šeit ir. Vieglākais ceļš ne vienmēr ir pareizākais. Dažkārt, ja iet grūti, tad tu zini, ka tas ir pareizais ceļš,” uzsver Laura.

 

“Man ir svarīga vieta. Latvija man ir mīļa, tādēļ es šeit turēšos līdz pēdējam. Man ļoti patīk Valkas novads. Lai arī es daru, manuprāt, sīkumiņu, te mani ievēro. Tas liek justies īpašai un to visu turpināt.”

 

 

Projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju.

 

Projektu “TUESI.LV 100+” īsteno biedrība “NEXT” ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība “NEXT”.

 

Informāciju sagatavoja:

Projekts “TUESI.LV”

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.