29.11.2012
Vijciema pagasta jauno mākslinieku darbu izstāde „Vij – Vij… ”

No 1.decembra līdz 26.janvārim Valkas novadpētniecības muzeja Izstāžu zālē (Valkā, Rīgas ielā 64) apskatāma Vijciema pagasta jauno mākslinieku darbu izstāde „Vij – Vij… ”. Tajā piedalās Adele Bērziņa – ar eļļas gleznām, Santa Jirgensone – ar akvareļiem un Mārtiņš Vītols – ar eļļas gleznām un koka mēbelēm: plauktu un krēsliem.

 

Ko par sevi saka darbu autori? Adele Bērziņa: „Šodien es viju dvēseles pasauli. Pavedienu pa pavedienam, mācoties augt kopā. Ar ikvienu no tiem. Nezinu, ko vīšu rīt. Un aizparīt?” Santa Jirgensone: „Man patīk siena smarža un patīk arī stāsti par sengrieķu un romiešu dieviem, par to, kā tie virpina notikumus gan cilvēku dzīvēs, gan arī paši savā Olimpā. Tas viss gan nav mana ikdiena, tomēr savijas brīžos, kad gribas ko ārpus ierastā – vīt to, kas augstāk par zemi, arī tepat uz zemes un apkārt mums – dabā.”

 

Mārtiņš Vītols: „Manas domas un darbi mijas ap dizainu un mēbelēm. Patīk klejot gar dabas krūti un lūkoties pēc lietām un mirkļiem, kas mani iedvesmo. Tos pacietīgi ķeru ciet un viju savos darbos.”

 

Muzeja darba laiks: pirmdienās – piektdienās plkst.10.00 – 17.00, sestdienās plkst.10.00 – 16.00. Ieejas maksa: Ls 0,50 (pensionāriem, studentiem un skolēniem Ls 0,20). Fotogalerija no izstādes atklāšanas: Papildus informācija Valkas novadpētniecības muzeja speciāliste Ligita Drubiņa, 64722198, muzejs[uz]valka[punkts]lv

Vijciema pagasta jauno mākslinieku darbu izstāde „Vij – Vij… ”
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.