16.11.2012
Uzsāk jaunu pasākumu ciklu „Tējas vakari svecīšu gaismā”

Piektdien, 23.novembrī plkst.17.00 Valkas pilsētas kultūras nama mazajā zālē (Emīla Dārziņa ielā 8, Valkā) pirmo reizi notiks sadziedāšanās un sarunu  pasākums „Tējas vakari svecīšu gaismā”.

 

„Vakari kļūst arvien garāki un garāki… Tāpēc ir īstais laiks satikties, lai kopīgu uzdziedātu vai vienkārši parunātos! No vairākiem valcēniešiem ir izskanējis priekšlikums – rīkot kultūras namā sadziedāšanās vakarus pie tējas tases. Mūsu tuvākajiem kaimiņiem – igauņiem, jau vairākus gadus ir populāra kustība „Dziedāsim kopā!” (Laulge kaasa!), kad ļaudis sanāk kopā, kāds spēlē dziesmām pavadījumus un visi dzied. Ir arī dziesmu grāmatiņas,” skaidro kultūras nama pasākumu organizatore Līga Pandalone.

 

23.novembra vakarā visi interesenti aicināti uz Valkas pilsētas kultūras nama mazo zāli, lai kādu stundiņu atpūstos, padziedātu un parunātos par mūs interesējošām tēmām! Tēja un sveces būs, ja ir vēlēšanās, katrs pats var paņemt līdzi kādu cukurgraudu vai cepumu. Ir padomāts arī par to, ka šai pat vakarā notiek izrāde „Hamilkāra kungs – cilvēks, kas maksā”. Ja ir iegādāta biļete uz izrādi, droši var nākt arī uz sadziedāšanās vakaru, jo ikviens vienā vakarā varēs pagūt apmeklēt divus pasākumus.

 

Ieeja uz tējas vakaru – bez maksas.

 

 

 

Papildus informācija Valkas pilsētas kultūras nama pasākumu organizatore Līga Pandalone, 64723705

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.