06.12.2012
Tūrisma informācijas birojs aicina iegādāties gabaliņu prieka

Valkas novada Tūrisma informācijas birojs (Valkā, Rīgas ielā 22) aicina ikvienu uz izstādi – pārdošanu, kur apmeklētāji var gan apskatīties, gan iegādāties kādu īpašu dāvanu saviem tuviniekiem. Tās ir Valkas Mākslas skolas audzēkņu apgleznotās krūzes un šķīvji, bet īpaši tie ir tāpēc, ka bērni savos zīmējumos ir ieguldījuši sirds siltumu un mīlestību.

 

Visi darbi ir atšķirīgi, bet pārsvarā tajos ir redzami attēli, kas saistās ar Valku – Valgu un Valkas novadu. Zīmējumi ar nolūku veidoti tā, lai darbi vizuāli izstarotu bērnu dzīvespriecīgo skatījumu uz mūsu novadu. TIB apmeklētājiem un pircējiem šī ir lieliska iespēja iegūt gabaliņu šī prieka arī sev. Un priekam taču nevajadzētu maksāt dārgi, tādēļ apgleznotie trauki ir nopērkami par simbolisku samaksu – tikai 1.30 Ls, bet prieks no tā būs gan pircējiem, gan jaunajiem māksliniekiem, gan arī tūrisma birojam un pašvaldībai par novada popularizēšanu. Krūzītes un šķīvjus apgleznoja Valkas Mākslas skolas audzēknes – Gunta Briede, Evita Spārberga, Keita Pelēce, Krista Annija Namniece un Anastasija Beļajeva, pedagoģes Daigas Soloveiko vadībā. „Meiteņu darbos pamanāms savdabīgs skatījums uz Valkas pilsētu un novadu. Ar ko audzēkņiem asociējas viņu dzimtā vieta, var novērtēt, aizejot uz tūrisma informācijas biroju. Visas meitenes bija gandarītas par iespēju apgūt jaunu tehniku – darboties ar stikla krāsām. Uzticētais darbs tika veikts ar lielu atbildības sajūtu, precizitāti un pacietību.

 

Aicinām visus Valkas novada iedzīvotājus aplūkot apgleznotos traukus, bet, jo īpaši aicināti audzēkņu vecāki. Paldies arī meitenēm par sagādāto prieku,” tā trauku apgleznošanu vērtē pedagoģe D.Soloveiko. Ienāc tūrisma birojā, apskaties izstādi un iegādājies kādu dāvaniņu vai arī saņem tieši Tev domātos labos vārdus. Lai tos saņemtu, neskatoties būs jāizvēlas jautājums par Valku – Valgu vai Valkas novadu, pareizi jāatbild un pēc tam, tāpat neskatoties, varēs izvēlēties lapiņu ar veltījumu gada nogalei un nākamajam gadam. Atnāc un saņem prieku arī Tu!

 

Papildus informācija Tūrisma informācijas biroja vadītāja Anita Tannenberga, 64725522

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.