28.11.2012
Režisores Unas Celmas jaunā filma „Raganu mēnesis”

Pirmdien, 3.decembrī plkst.19.00 Valkas pilsētas kultūras nama lielajā zālē (Emīla Dārziņa ielā 8, Valkā) notiks režisores Unas Celmas jaunās filmas „Raganu mēnesis” seanss.

 

Filmas galvenie varoņi ir Latvijā pazīstamie aktieri Andris Bērziņš un Harijs Spanovskis, kuri vairs nevar tēlot, ka ar dzīvi viss ir kārtība. Jo nav. Ir nopietna slimība, ir atkarības, un šīs dzīves krīzes atsedz faktu, ka abiem populārajiem vīriem arī nav īstas skaidrības par savas dzīves jēgu un par to, kādēļ pēkšņi (vai arī pakāpeniski) daudz kas nogājis greizi. H.Spanovskis un A.Bērziņš  nolemj meklēt atbildes pie Latvijas tautas medicīnas dziedniekiem un cilvēkiem ar savdabīgu, alternatīvu skatu uz dzīves problēmu risināšana. Abi kopā dodas pie „raganām” un veselu vasaras mēnesi apbraukā šīs „raganas” dažādās Latvijas malās. „Filma ir ar apzinātiem un neapzinātiem komiskiem elementiem – īsts „ceļabiedru dēku stāsts” jeb, kā šādu žanru sauc Holivudā – „road movie”. Pa ceļam abi sastopas ne tikai ar raganām, bet arī ar parastiem cilvēkiem, ar savu publiku, un negaidītā veidā – arī ar Raimondu Paulu un būtnēm frakās pie pasaules gala,” stāsta filmas „Raganu mēnesis” veidotāji. Pilnmetrāžas filmā savijas spēlfilmas un dokumentālās filmas elementi. Sižeta veidošanā aktīvi piedalījušies arī abi tās galvenie varoņi – Harijs Spanovskis un Andris Bērziņš. Filma tapusi ar Nacionālā Kino centra un Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

 

Oficiālais filmas treileris: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-0Eb4LF6TZQ

 

Biļete uz seansu – 1 lats. Biļešu iepriekšpārdošana – katru darba dienu  no plkst.9.00 līdz 15.00 un no 16.00 līdz 20.00 kultūras namā pie dežuranta.

 

 

Papildus informācija Valkas pilsētas kultūras nama kultūras metodiķe Līga Pandalone, 64723705

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.