05.12.2012
Kinopunkts piedāvā spēfilmu „Cilvēki tur”

Pirmdien, 10.decembrī plkst.18.00 Valkas pilsētas kultūras nama lielajā zālē (Emīla Dārziņa ielā 8, Valkā) notiks kārtējais projekta Kinopunkts piedāvātais seanss: spēfilma „Cilvēki tur”. Filma uzņemta 2011.gadā, tas ir stāsts par jaunu cilvēku vēlamo un esošo realitāti bezpersoniskā mikrorajona vidē, ikdienas zādzībām mijoties ar sapņiem par drošu nākotni.

 

Galvenajās lomās – Viktorija Kondratenko, Mareks Marcinkēvičs, Agnese Frišfelde, kā arī Sanktpēterburgā strādājošie aktieri – Iļja Ščerbakovs, Semjons Serzins un Mihails Razumovskis. Filma „Cilvēki tur” ir Aika Karapetjana pirmā pilnmetrāžas filma. Par diplomdarba filmu Latvijas Kultūras akadēmijā – īsfilmu „Riebums” – 2007.gadā viņam piešķirta nacionālā balva Lielais Kristaps, kategorijā Labākā īsfilma. 2011.gadā A.Karapetjans debitējis Latvijas Nacionālajā operā, iestudējot Džoakīno Rosīni operu „Seviļas bārddzinis”, saņemot arī Lielo mūzikas balvu 2011. Savu starptautisko pirmizrādi filma „Cilvēki tur” piedzīvoja šī gada jūlija sākumā Karlovi Vari Starptautiskajā filmu festivālā Čehijā – konkursa programmā East of the West.

 

Filma ir krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā. Filmas garums: 1 stunda 30 minūtes. Filmu nav ieteicams skatīties tiem, kuriem vēl nav 16! Biļete uz seansu maksās 50 santīmus. Filmas „Cilvēki tur” treileris: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IMJZVQa4jn8

 

Papildus informācija Kultūras nama pasākumu organizatore Līga Pandalone, 29440558 www.kinopunkts.lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.