29.04.2013
Vasaras sezonas atklāšana „Emociju virpulis laukos”

Sākot ar 5.maiju viesu namā „Ausmas” tiek atklāta vasaras tūrisma sezona 2013. Arī šogad viesu namā paredzēta bagātīgu pasākumu un notikumu programma – gan atklāšanas dienā, gan visu turpmāko vasaru.

 

Viesu nams „Ausmas” ir Valkas novada tūrisma uzņēmums, kas piedāvā ne tikai viesu nama pakalpojumus – izmitināšanu, pirts iespējas, telpu īri, bet arī plašu pasākumu organizēšanas klāstu. Uz vasaras tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu š.g.5.maijā aicināti visi interesenti. Pasākuma laikā tiks atklāta dzīvnieku sēta, kur varēs sastapt trusi Frici ar visu lielo ģimeni, pavizināties ar poniju Pegasu, sastapt aitiņas un pabarot vistiņas, noglaudīt sivēntiņus un uzzināt kas ir nutrijas. Bērni varēs iemēģināt šaušanu uz cūkām lielākajā „Angry birds” spēlē. Paredzēta arī sportiskā orientēšanās komandās. Pasākuma apmeklētāji aicināti apmeklēt lauku labumu tirdziņu, iesaistīties radošajās darbnīcās.

 

Savukārt pieaugušie varēs izjāt ar zirgu Atlanta no Kalnbundu saimniecības. Vasaras saulgriežos plānotas īstenas Jāņu svinības ar latviešu tradīcijām un lustēm – dziesmām, dejām, rotaļām un pliko skrējienu. Visas vasaras garumā paredzētas bērnu nometnes „Emociju virpulis laukos”, bērniem vecumā no 7.– 12.gadiem. Tajās bērniem piedāvā izbaudīt īstu piedzīvojumu – radošā, jautrā un interesantā veidā uzzināt par dzīvi laukos.

 

Augusta sākumā paredzēti fiziski un emocionāli piepildīti atpūtas brīži 3 dienu pasākumā „Iepazīsti sevi”. Gaidīsim visus interesentus Valkas novada tūrisma uzņēmumā – viesu namā „Ausmas”, vasaras tūrisma sezonas atklāšanas pasākumā jau š.g.5.maijā.

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Rita Bringa Vairāk informācija par pasākumiem: Ilze Leicāne, 29234102 ergeme[uz]inbox[punkts]lv; http://www.lainotiek.lv; http://www.draugiem.lv/viesunamsausmas/      

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.